Senzory chemické mědi a niklu společnosti Walchem jsou optoelektronická zařízení, která se používají ve spojení s on-line analyzátory společnosti Walchem v různých aplikacích, včetně bezproudových měděných nebo niklových lázních, lázní microetch a řady dalších chemikálií, které obsahují více než 0,10 gramů / litr (g / l). L) iontů mědi nebo niklu. Pro monitorování řešení mimo vanu jsou k dispozici průtokové senzory a pro přímé monitorování uvnitř vany jsou k dispozici ponorné senzory (pouze pro měď).

Hlavní výhody:

  • Zobrazení koncentrace v jednotkách g/l
  • Lze zobrazit též graf měřených hodnot v čase.
  • Nastavitelná hodnota koncentrace, alarmu (vysoká a nízká), pásmo hystereze a spínání čerpadel jsou snadno nastavitelné. Funkce blokování umožňuje externím zařízením (jako je průtokový spínač) blokovat řídicí relé.
  • Jednoduchý integrovaný sběr dat umožňuje stáhnout uložená data na USB flash disk. Data a záznamy událostí ukazují hodnoty mědi nebo niklu, stejně jako časy sepnutí řídicích relé.
  • Šest samostatných řídicích relé lze použít k dávkování chemie mědi, niklu, stabilizátoru, nebo úpravě pH. Každý výstup zaznamenává údaje o dávkování, které lze zobrazit v jednotkách času nebo objemu.

Dokumenty

Poptávkový formulář