Výrobní program je rozdělen do skupin dle procesů na průmyslová čerpadla, sanitární čerpadla a čerpadla pro automobilový průmysl. Samozřejmostí jsou možnosti provedení dle ATEX či FDA. Materiálové provedení čerpadel může být PVDF, CPVC, PP nebo AISI 316.

Průmyslová sudová čerpadla

Naše kompletní řada průmyslových sudových čerpadel poskytuje ideální řešení pro aplikace od korozivních chemikálií až po lehké oleje. Trubice čerpadel jsou k dispozici v provedení z polypropylenu, PVDF, CPVC, nerezové oceli a hliníku.

Modely / Série

Hygienická sudová čerpadla

Tato čerpadla, navržená k přenosu kapalin ze sudů a Tote Tanks®, jsou vyrobena z leštěné nerezové oceli a jsou vybavena Tri-Clamp® systémem pro rychlé odpojení a čištění. Trubice čerpadla splňují přísné hygienické normy stanovené certifikací 3A a FDA.

Modely / Série

Motory

Motory čerpadel Standard jsou navrženy pro provoz v nejnáročnějších prostředích. Rozsáhlá řada motorů s ochranou proti výbuchu (dle ATEX), IP54, IP44 a s vzduchovým pohonem poskytuje odolnost a bezpečnost bez ohledu na prostředí.

Modely / Série

Příslušenství

Přizpůsobte si své sudové čerpadlo výběrem příslušenství. Čerpací pistole poskytují bezpečné řešení pro kontrolu a dávkování korozivních chemikálií. Adaptéry barelů vertikálně stabilizují čerpadla v sudech a clony proti výparům snižují agresivní výpary v atmosféře.

Modely / Série

Poptávkový formulář


    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

    Poptávkový formulář


      Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů