Řady Pyxis ST-5xx a ST-5xxSS

Inline fluorometry

Inline fluorometry Pyxis měří širokou škálu produktů a zvládnou mnoho aplikací. Kromě měření fluorescence mají sondy řady ST-5xx další fotoelektrické komponenty, které monitorují barvu a zákal vody ve vzorku. Tato další funkce umožňuje automatickou kompenzaci zbarvení a zákalu, aby se eliminovaly interference běžné v reálných vzorcích.

Nabízejí výstupní signály 4-20 mA a RS-485 Modbus a jsou vybaveny technologií Bluetooth pro diagnostiku a kalibraci bezdrátové čistoty při použití s ​​adaptéry Pyxis Bluetooth a aplikací uPyxis. Senzory se dodávají buď v provedení CPVC, nerezové oceli nebo v obou.

Hlavní výhody:

  • Vysoká odolnost proti interferenci barev a zákalu ve vzorku vody
  • Digitální komunikace přes Bluetooth do aplikace pro smartphone pro diagnostiku a řešení problémů
  • Vysoce stabilní a spolehlivý i v drsných podmínkách

Inline fluorescenční polymerní fluorometr Pyxis ST-590 a ST-590SS

Nový inline senzor ST-590 je určen pro přímé měření „fluorescenčního polymeru“ s excitací 410 nm a emisí 450 nm pro použití v průmyslových chladicích vodách a procesních aplikacích.

Inline fluorescenční polymerní fluorometr Pyxis ST-500 a ST-500SS

Pokud dávkovaný inhibitor obsahuje fluorescenční barvivo PTSA, ST-500 umožňuje kontroleru Intuition-6 nebo Intuition-9 měření a kontrolu jeho koncentrace.

Duální Inline PTSA a fluorescenční polymerní fluorometr Pyxis ST-588 a ST-588SS

Inline senzor ST-588 je patentovanou konstrukcí pro přímé měření jak PTSA (excitace 365 nm / emise 410 nm), tak „Fluorescent Polymer“ (excitace 410 nm / emise 450 nm) pro použití v průmyslové chladicí vodě a procesních aplikacích.

Inline fluorescenční fluorometr Pyxis ST-525SS

Inline fluorometrová sonda Pyxis ST-525SS měří koncentraci fluorescenčního indikátoru fluoresceinu ve vodě až do 60 ppb. Tělo sondy ST-525SS z nerezové oceli je ideální pro aplikace monitorování napájecí vody kotle nebo odluh kotle po ochlazení na teplotu okolí.

Poptávkový formulář