Kontaktní sondy

Kontaktní sondy vodivosti měří vodivost roztoku pomocí elektrod. Jsou ideální pro použití v chladicích věžích a kotlích, zařízeních reverzní osmózy a jiných nemastných aplikacích. K dispozici je řada konstant cely pro měření daného rozsahu vodivosti. Jsou k dispozici v několika různých konfiguracích:

Kontaktní sondy vodivosti pro chladicí věže

Tyto sondy s konstantou cely 1,0 jsou určeny pro chladicí věže s vodou až do 30 000 μS / cm. Polypropylenové sondy pro nižší tlak (až 10 atm) jsou k dispozici s grafitovými nebo nerezovými elektrodami a mohou být instalovány do potrubí nebo ponořeny v nádrži. Vysokotlaké inline sondy (až 20 atm) jsou vyrobeny z nerezové oceli a PEEK.

Specifikace měřicího výkonu se liší podle typu kontroléru. Typické teploty chladicí věže jsou 0 až 70°C.

Kontaktní sondy vodivosti pro kotle

Tyto sondy s konstantou cely 1,0 jsou určeny pro kotle s vodou do 10 000 μS / cm a tlaky do 16,7 atm. Tyto inline sondy jsou vyrobeny z nerezové oceli a PEEK.

Pro kontroléry řady W100, Intuition-6 a Intuition-9 je k dispozici sondy s konstantou cely 10,0 určený pro kotle s vodou do 300 000 μS / cm (rozsah se liší podle teploty roztoku, viz prospekt).

Specifikace měřicího výkonu se liší podle typu kontroléru. Typické teploty kotle jsou 0 až 205°C.

Univerzální kontaktní sondy vodivosti (pro řady W100, Intuition-6 a Intuition-9)

Tyto pasivní sondy jsou k dispozici v různých konstantách cely pro použití při vodivosti do 300 000 μS / cm. Typické aplikace zahrnují systémy RO a monitorování kondenzátu kotle. Mohou být namontovány do potrubí nebo ponořením pomocí polypropylenové (0-100 ° C; 6,9 bar) nebo nerezové (0-120 ° C; 13,8 bar) montážní armatury se závitem ½ ”NPT.

Bezkontaktní (toroidní) senzory vodivosti

Bezelektrodové senzory vodivosti měří vodivost roztoku pomocí zapouzdřené, bezdotykové, toroidní technologie. Mohou být instalovány v celé řadě velmi náročných chemických aplikací, včetně odmašťovacích lázní, chromanů, oplachových nádržích, praček kouře a dalších koncentrovaných chemikálií až do vodivosti 1000 mS / cm. Bezkontaktní toroidní senzorová technologie je imunní vůči tenkým vrstvám nánosů a problémům s kontaminací a kalibrací, ke kterým jsou přímé kontaktní senzory náchylné.

Hlavní výhody:

  • Konstrukce CPVC nebo PEEK
  • In-line nebo ponořené
  • Nastavitelný rozsah vodivosti
  • Imunní vůči nánosům

Prospekty

Manuály

Poptávkový formulář